1-ий Міжнародний науковий конгрес істориків фізичної культури

Завантаження:
І Міжнародний науковий конгрес істориків фізичної культури «Історія фізичної культури і спорту народів Європи» пройшов 18–20 вересня 2017 року на базі практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Відбувалося дійство за підтримки Міністерства освіти та науки України; Секції з фізичної культури та спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України; Управління туризму та промоцій міста Луцької міської ради.

Один із семи природних чудес України, перлина Волині – озеро Світязь зустріло учасників Конгресу теплим дощем, грибним лісом та невдовзі — сонячними променями.

На чолі з першим проректором, проректором з адміністрування та розвитку професором Цьосем А.В. спільно з доктором габілітованим, професором Малолєпши Е. та колегами дружньої Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) були зібрані провідні фахівці у сфері вивчення становлення та розвитку фізичного виховання й спорту народів Європи.

На пленарних та секційних засіданнях були представленні цікаві доповіді та дискусійні питання.

Професор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Єрмаков С.С. провів майстер-клас на тему: «Інформаційне забезпечення підготовки фахівців у сфері фізичної культури та спорту в критеріях якості наукових публікацій».

Нікого не залишили байдужими захопливі виступи та майстер-класи Волинською обласною федерацією хортингу на чолі з її Президентом П’ятіковим С.В. та спортивним клубом козацького бойового мистецтва «Герць» під керівництвом Ковальчука Р.О.

Зазначимо, що ІІ Міжнародний конгрес істориків фізичної культури «Історія фізичної культури та спорту народів Європи» буде проходити у 10–12 вересня 2018 році у Польщі в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові.

Натисніть на лінк, щоб дізнатися:
Детальніше про ІІ Міжнародний конгрес істориків фізичної культури «Історія фізичної культури та спорту народів Європи».

Фотогалерея. Гортайте, щоб побачити більше.